oszustwo na vinted

Komornik sądowy to postać tajemnicza dla wielu z nas. Najczęściej chcemy po prostu uniknąć czynności związanych z jego pracą, jako że nikt nie chce odzyskiwać swojego długu przy pomocy komornika sądowego. Jednak jeśli już to się zdarzy i będziemy mieli z komornikiem do czynienia, to warto wiedzieć, co komornik musi zrobić, aby jego praca była legalna. Przede wszystkim, komornik zobowiązany jest do pełnego wylegitymowania się za pomocą identyfikatora, który zawiera jego zdjęcie oraz dana osobowe.

Jest to obowiązek komornika i jeśli tego nie zrobi, to śmiało możemy zrezygnować z współpracy czy też zaskarżyć jego działanie. Jednocześnie komornik wśród swoich obowiązków ma także dotrzymanie obietnicy co do okoliczności sprawy, w które interweniuje. Obowiązek ten przestaje jednak obowiązywać, gdy komornik zostaje powołany na świadka. Ściągnięte od dłużnika należności komornik sądowy musi dostarczyć wierzycielowi w ciągu czterech dni.

Jakiekolwiek opóźnienie może być związane tylko z wypłatą odsetek od odebranej kwoty. Dowiedz się jak obliczyć termin: przedawnienie kredytu

www.automalica.pl